Aktualności - Bezpieczeństwo

 • Elżbieta Lanc pozuje do zdjęcia z dwoma nagrodzonymi strażakami, dwiema kobietami i trzema mężczyznami w strażackich mundurach

  Strażacy miesiąca nagrodzeni

  Kolejni druhowie z tytułem „Strażaków Miesiąca”! Z ochotnikami OSP w Siecieniu (powiat płocki) spotkała się Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego.
 • piknik OSP w Piastowie_new.jpeg

  Bezpieczne wakacje w Piastowie

  W Piastowie (gm. Żelechów) odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Bezpieczne wakacje z OSP”. Udział w wydarzeniu wzięła członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska.
 • Janina Ewa Orzełowska stoi obok dwóch funkcjonariuszy w galowych mundurach. Między nimi jest trzeci mężczyzna w przebraniu maskotki policji - pluszowego tygrysa w policyjnym mundurze.

  Policyjnie w Mińsku Mazowieckim

  Mińsk Mazowiecki obchodził powiatowe święto policji. W uroczystościach wzięła udział członek zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska.
 • Nagrodzeni strażacy, członkinie zarządu oraz pozostali zaproszeni goście

  Strażacy miesiąca nagrodzeni

  Znamy kolejnych „Strażaków Miesiąca”! Te wyjątkowe wyróżnienia otrzymali druh Wojciech Krzewniak z OSP Gałki (strażak lutego) oraz druh Paweł Kubala z OSP Ożarów Mazowiecki (strażak marca).
 • Janina Ewa Orzełowska i Elżbieta Lanc podpisują umowę

  Nowy pojazd strażacki dla OSP Justynów

  Druhowie z OSP Justynów w powiecie sokołowskim otrzymają nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Na jego zakup samorząd Mazowsza przeznaczył 100 tys. zł.
 • Członek Zarządu Janina Ewa Orzełowska bierze udział w lekcji pierwszej pomocy podczas konferencji prasowej dotyczącej czarnych punktów w subregionie siedleckim.

  Czarne punkty wodne w subregionie siedleckim

  Samorząd Mazowsza wraz z mazowiecką policją prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych kąpielisk tzw. czarnymi punktami wodnymi. Na mapie regionu jest w tej chwili aż 125 takich miejsc, a 17 z nich zlokalizowanych jest w subregionie siedleckim.
 • Konferencja prasowa dotycząca czarnych punktów w subregionie radomskim. Zdjęcie zbiorowe.

  Czarne punkty wodne w subregionie radomskim

  Samorząd Mazowsza wraz z mazowiecką policją prowadzą akcję oznaczania niebezpiecznych kąpielisk tzw. czarnymi punktami wodnymi. Na mapie regionu jest w tej chwili aż 125 takich miejsc, a 17 z nich zlokalizowanych jest w subregionie radomskim.
 • Widok na wozy strażackie ustawione w rzędzie.

  Samorząd Mazowsza wyposaży 463 jednostki OSP

  Nowe samochody ratowniczo-gaśnicze, specjalistyczny sprzęt czy środki ochrony osobistej dla strażaków – samorząd województwa wesprze 463 jednostki OSP z Mazowsza. Na ten cel przekaże aż 11,8 mln zł.
Powrót na początek strony