Aktualności - Bezpieczeństwo

 • OSP MAJDÓW (4).jpg

  Nowa remiza OSP w Majdowie

  Samorząd Mazowsza dofinansował modernizację budynku OSP w Majdowie (powiat szydłowiecki). Blisko 700 tys. zł wsparcia pomogło m.in. w utworzeniu pomieszczenia dla strażaków oraz sali przeznaczonej do spotkań mieszkańców.
 • Sala wykładowa, na której uczestnicy szkolenia siedzą przy stolach i wpatrują się w prowadzącego zajęcia

  Szkolenia z bezpieczeństwa na drodze

  Na Torze Modlin kierowcy uczyli się, jak zachować się bezpiecznie na drodze. Był to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza 2021.
 • Janina Ewa Orzełowska pozuje do zdjęcia z czterema umundurowanymi strażakami. W tle widać nowy budynek remizy

  OSP Natolin ma nową remizę

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Natolina (gm. Ceranów, pow. sokołowski) zyskała nową siedzibę. Wsparcie na remont świetlicy przekazał Samorząd Województwa Mazowieckiego.
 • Uczestnicy szkolenia przygotowują się do części praktycznej

  Szkolenie dla kierowców w ramach BOM

  Bezpieczeństwo kierowców w teorii i praktyce to cykl szkoleń, które organizuje Tor Modlin dla mieszkańców subregionu siedleckiego. Pierwsi chętni mają je już za sobą.
 • Janina Ewa Orzełowska stoi obok strażaka w oficjalnym strażackim mundurze. Oboje trzymają dyplom Pro Masovia

  90-lecie OSP Lipówki

  Uroczyste świętowanie, pamiątkowe medale i przekazanie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego – tak wyglądały obchody 90-lecia działalności jednostki OSP w Lipówkach.
 • Elżbieta Lanc pozuje do zdjęcia z dwoma nagrodzonymi strażakami, dwiema kobietami i trzema mężczyznami w strażackich mundurach

  Strażacy miesiąca nagrodzeni

  Kolejni druhowie z tytułem „Strażaków Miesiąca”! Z ochotnikami OSP w Siecieniu (powiat płocki) spotkała się Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego.
 • piknik OSP w Piastowie_new.jpeg

  Bezpieczne wakacje w Piastowie

  W Piastowie (gm. Żelechów) odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Bezpieczne wakacje z OSP”. Udział w wydarzeniu wzięła członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska.
 • Janina Ewa Orzełowska stoi obok dwóch funkcjonariuszy w galowych mundurach. Między nimi jest trzeci mężczyzna w przebraniu maskotki policji - pluszowego tygrysa w policyjnym mundurze.

  Policyjnie w Mińsku Mazowieckim

  Mińsk Mazowiecki obchodził powiatowe święto policji. W uroczystościach wzięła udział członek zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska.
Powrót na początek strony