Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Komunikaty

Zaproszenie do udziału w targach BioExpo Warsaw

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów żywności ekologicznej do udziału w IV edycji Międzynarodowych targów BioExpo Warsaw, które odbędą się w dniach 6–8 października 2022 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w podwarszawskim Nadarzynie.

Targi BioExpo Warsaw są doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych pomiędzy producentami żywności ekologicznej, a kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. Nieodłączną częścią targów jest prezentacja nowości, rozmowy o trendach na rynku bioproduktów, konferencje, seminaria i warsztaty. W wydarzeniu biorą także udział kupcy z zagranicy zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów.

Zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 22 lipca br. pocztą tradycyjną, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród zgłoszonych propozycji oraz możliwość odwołania udziału w targach. W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że kryterium wyboru współwystawcy będzie: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, oferowanie produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach i wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz posiadanie certyfikatu ekologicznego.

Ewentualne pytania prosimy kierować do pracownika Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Agnieszki Kalińskiej, dzwoniąc pod numer telefonu: 22 59 79 352, bądź pisząc maila na adres: agnieszka.kalinska@mazovia.pl

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Agnieszka Kalińska (RW)

Data wytworzenia: 06.07.2022

Opublikował w BIP: Urszula Sabak

Data opublikowania: 06.07.2022 13:27

Ostatnio zaktualizował: Urszula Sabak

Data ostatniej aktualizacji: 06.07.2022 13:27

Liczba wyświetleń: 234


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony