Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego
Herb Województwa Mazowieckiego i napis Samorząd Województwa Mazowieckiego
Okolicznościowe logo Mazowsza z okazji 25-lecia
Logo Biuletynu Informacji Publicznej

22.07.2024

Komunikaty

Zaproszenie do udziału w Targach Smaki Regionów w Poznaniu

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów żywności wysokiej jakości do udziału w Targach Smaki Regionów, które odbędą się w dniach 27 – 29 września 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Smaki Regionów to wydarzenie służące promocji regionalnej, tradycyjnej i certyfikowanej żywności. Impreza kierowana jest do szerokiej publiczności i stanowi okazję do promocji dziedzictwa kulinarnego oraz idei turystyki kulinarnej. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje możliwość zaprezentowania swoich produktów, poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, odbycia spotkań branżowych, a także ubiegania się o Medal Targów.

Bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Formularze zgłoszeniowe należy przesłać do 15 lipca br. drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa. Ewentualne pytania prosimy kierować do pracownika Departamentu pod numerem telefonu: (22) 59-79-352.

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: oferowanie produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz posiadanie certyfikatu ekologicznego. Dojazd i pobyt w Poznaniu uczestniczy organizują we własnym zakresie. Ponadto informujemy, iż w wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

Pliki do pobrania:

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Agnieszka Kalińska (RW)

Data wytworzenia: 25.06.2024

Opublikował w BIP: Tomasz Targoński

Data opublikowania: 25.06.2024 09:58

Ostatnio zaktualizował: Tomasz Targoński

Data ostatniej aktualizacji: 26.06.2024 11:34

Liczba wyświetleń: 414

Data opublikowania: 25.06.2024 09:58


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony