Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Komunikaty

Zaproszenie na łódzkie targi „Natura FOOD” oraz „beECO”

Miejska Arena Kultury i Sportu, organizator targów i imprez masowych w Łodzi, zaprasza do wzięcia udziału w XV edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „Natura FOOD” oraz XI edycji Ekologicznego Stylu Życia „beECO”, które odbędą się w dniach 16–18 września 2022 r. w Łodzi.

Targi Natura FOOD to impreza poświęcona żywności ekologicznej oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. Cieszy się niezmiennym uznaniem wśród polskich i zagranicznych wystawców. Łódzkie targi rokrocznie przyciągają kilkuset wystawców i tysiące zwiedzających, wśród których znajdują się przedstawiciele kadry menedżerskiej, rolnicy, producenci, przetwórcy, właściciele sklepów oraz dystrybutorzy żywności. Imprezie towarzyszą spotkania branżowe, warsztaty i konferencje oraz szkolenia poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności. Uczestnictwo w targach jest dla producentów żywności doskonalą okazją do zaprezentowania swoich produktów licznym zwiedzającym z kraju i zagranicy oraz zapoznania się z międzynarodowymi trendami w rozwoju rolnictwa i przetwórstwie ekologicznym.

Samorząd Województwa Mazowieckiego planuje zorganizować stoisko wystawiennicze, do tworzenia którego zaprasza producentów i przetwórców sektora rolno-spożywczego z siedzibą w obrębie województwa mazowieckiego. Samorząd zapewnia bezpłatną powierzchnię wystawienniczą wraz z zabudową i wyposażeniem (lada, stolik, krzesełka, prąd). Wystawca we własnym zakresie zabezpiecza niezbędne elementy do przygotowania prezentacji swoich wyrobów w celu wzmocnienia efektu marketingowego jak również pokrywa koszty związane z dojazdem i noclegiem. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat powyższej imprezy oraz warunków uczestnictwa prosimy o kontakt z Agnieszką Kalińską tel. 22 597 9352, e-mail: agnieszka.kalinska@mazovia.pl .

W przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru zgłoszeń. Kryterium wyboru współwystawcy będzie stanowiło: udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych. Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania organizacji stoiska na wyżej wymienionych targach bez podania przyczyn.

Zainteresowanych imprezą prosimy o przesłanie, w terminie do 11 lipca br., formularza zgłoszeniowego na adres wydzialrolnictwa@mazovia.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa

 

Pliki do pobrania:

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Agnieszka Kalińska (RW)

Data wytworzenia: 30.06.2022

Opublikował w BIP: Urszula Sabak

Data opublikowania: 30.06.2022 14:30

Ostatnio zaktualizował: Urszula Sabak

Data ostatniej aktualizacji: 30.06.2022 14:31

Liczba wyświetleń: 217


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony