Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego
Herb Województwa Mazowieckiego i napis Samorząd Województwa Mazowieckiego
Okolicznościowe logo Mazowsza z okazji 25-lecia
Logo Biuletynu Informacji Publicznej

20.07.2024

Aktualności - dla przedsiębiorców

 • Plakat - Mazowieckie Forum Społeczności Energetycznych

  Mazowieckie Forum Społeczności Energetycznych

  Podsumowano działania samorządu Mazowsza ukierunkowane na wsparcie samorządów lokalnych m.in. w badaniu ich potencjału budowania lokalnych społeczności energetycznych.
 • Zaproszenie do udziału w Targach Smaki Regionów w Poznaniu

  Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów żywności wysokiej jakości do udziału w Targach Smaki Regionów, które odbędą się w dniach 27 – 29 września 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 • Workshop Real Estate „Live in Portugal” - 18 września 2024 r. w Warszawie

  Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza oraz Stowarzyszenie APEMIP zapraszają na warsztat dla osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w Portugalii
 • Projekt Akademia GOZ

  Krajowa Izba Gospodarcza i Partner – Instytut ADN sp. z o.o. sp.k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ, który przygotuje do wdrażania rozwiązań GOZ i planowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa w kierunku nisko/zero emisyjności.
 • Zaproszenie do udziału w konkursie "Sposób na sukces"

  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XXIV edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces" na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Termin zgłoszeń upływa 25 kwietnia.

UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronach: archiwum.mazovia.pl oraz archiwumbip.mazovia.pl

 

Powrót na początek strony