Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego
Herb Województwa Mazowieckiego i napis Samorząd Województwa Mazowieckiego
Okolicznościowe logo Mazowsza z okazji 25-lecia
Logo Biuletynu Informacji Publicznej

30.05.2024

Promocja

 • Plan wykonawczy na rok 2024 do Strategii Marki Województwa Mazowieckiego

  Dokument wyznacza na rok 2024 kierunki i przedsięwzięcia promujące województwo mazowieckie. Powinny one umożliwić realizację strategicznych celów promocyjnych regionu wskazanych w Strategii Marki Województwa Mazowieckiego.
 • Promocja marki Mazowsze serce Polski w roku 2024

  Informacja w sprawie zakupu pakietów promocyjnych podczas przedsięwzięć realizowanych przez podmioty zewnętrzne w ramach zadania budżetowego „Promocja marki Mazowsze serce Polski” w roku 2024.
 • Promocja marki Mazowsze serce Polski w roku 2023

  Informacja w sprawie zakupu pakietów promocyjnych podczas przedsięwzięć realizowanych przez podmioty zewnętrzne w ramach zadania budżetowego „Promocja marki Mazowsze serce Polski” w roku 2023.
 • Promocja marki Mazowsze serce Polski w roku 2022

  Informacja w sprawie zakupu pakietów promocyjnych oraz współorganizacji przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przedsięwzięć zewnętrznych związanych z realizacją zadania budżetowego „Promocja marki Mazowsze serce Polski” w roku 2022.
 • Plan wykonawczy na rok 2021 do Strategii Promocji Województwa Mazowieckiego

  Informacja w sprawie zakupu pakietów promocyjnych oraz współorganizacji przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przedsięwzięć zewnętrznych związanych z realizacją zadania budżetowego „Promocja Marki Mazowsze serce Polski” w roku 2021.

UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronach: archiwum.mazovia.pl oraz archiwumbip.mazovia.pl

 

Powrót na początek strony