Zaproszenia

Otwarcie dwóch dróg wojewódzkich w powiecie płockim

Kierowcy mogą już korzystać z dwóch wyremontowanych odcinków dróg wojewódzkich w powiecie płockim. To DW560 w Bielsku oraz DW567 na odcinku Juryszewo-Ślepkowo Szlacheckie. Koszt dwóch projektów to ponad 5,5 mln zł. Już w poniedziałek odbędzie się uroczyste odebranie inwestycji z udziałem przedstawicieli samorządu województwa, Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz władz gmin Bielsk i Radzanowo.

Serdecznie zapraszamy

8 sierpnia (poniedziałek) br. godz. 16:00

na uroczysty odbiór odcinków dróg wojewódzkich:

DW560 w Bielsku, ul. Sierpecka 42 (teren przy szkole podstawowej),

następnie przejazd do Juryszewa – Juryszewo 47

i odbiór wyremontowanego odcinka DW567

 

Wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 560 obejmuje fragment ul. Sierpeckiej w Bielsku o długości 1 km. Droga zyskała całkiem nową konstrukcję, podbudowę i nawierzchnię jezdni. Wyremontowane zostały także chodniki, zjazdy i zatoki autobusowe. Koszt przebudowy wyniósł ponad 2,5 mln zł. Prace rozpoczęły się we wrześniu 2021 r., a zakończyły się w czerwcu br.

Droga wojewódzka nr 567 została wyremontowana na odcinku Juryszewo–Ślepkowo Szlacheckie. Ponad 2,2 km drogi zyskało nową nawierzchnię jezdni, a także odnowione chodniki, zjazdy i zatoki autobusowe. Wykonano także oznakowanie pionowe i poziomie. Przebudowa kosztowała ponad 3 mln zł. Prace trwały od marca do czerwca br.

Biuro Prasowe
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego,
tel. 22 59 07 602, kom. 510 591 974,
e-mail: rzecznik@mazovia.pl

Załączniki:


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony