Dzieje się na Mazowszu

 • plakat reklamujący imprezę

  Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  Chcesz zdobyć wiedzę o Funduszach Europejskich, a jednocześnie dobrze się przy tym bawić? Zarezerwuj sobie 9 października i świętuj obchody IX. edycji DOFE.
 • zdjęcie sportowca całującego z szacunkiem ukraińską flagę

  Poznajcie Ukrainę/ПІЗНАЙ УКРАЇНУ

  Biblioteka Pedagogiczna w Płocku zaprasza do obejrzenia wystawy przybliżającej Ukrainę, Ukraińców i ukraińską kulturę.
 • plakat reklamujący imprezę

  Noc Księgarń

  Muzeum Niepodległości w Warszawie zaprasza na kolejną edycję festiwalu.
 • plakat reklamujący imprezę

  Koncert Niedzielny w Muzeum Romantyzmu: Maurizio Mastrini

  Artysta jest jednym z najlepszych pianistów i kompozytorów międzynarodowej panoramy muzycznej i instrumentalnej. Jego twórczość muzyczna ma swoje korzenie w Umbrii. Tworzy kompozycje, które są łącznikiem pomiędzy tradycyjnymi standardami muzycznymi a nową Współczesną Muzyką Klasyczną. Swoją najwyższą ekspresję artystyczną wyraża grając na fortepianie, choć jest także kompozytorem i reżyserem. Od 1992 roku jest dyrektorem artystycznym festiwali muzycznych: Festiwalu Pianistycznego w Verneuil en Halatte (Francja), Ross Shire Music (Szkocja) oraz młodzieżowej orkiestry Malden Young Strings, Reykjavík Song Skolinn.
 • Plakat promujący wydarzenie. Nad rysunkiem autobusu jest nazwa i data imprezy. Poniżej szczegółowe informacje

  Pożegnanie lata "Ogórkiem po oddziałach Muzeum Niepodległości"

  Na pożegnanie lata Muzeum Niepodległości przygotowało wyjątkową atrakcję – przejazd autobusem „Ogórek” po oddziałach Muzeum Niepodległości w Warszawie. To niebywała okazja, aby w jednym dniu odwiedzić Pałac Przebendowskich/Radziwiłłów, Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej, Muzeum Więzienia Pawiak oraz Mauzoleum Walki i Męczeństwa.
 • plakat promujący imprezę

  „Ramię krzep – Ojczyźnie służ”. 135 rocznica powstania Sokolstwa Polskiego w Ameryce”

  Przygotowana eskpozycja to prezentacja części imponujących zbiorów, poświęconych historii Sokolstwa Polskiego w Ameryce, podarowanych Instytutowi Pamięci Narodowej w 2019 roku.
 • Plakat promujący konferencję pn. Profilaktyka i wczesne rozpoznawanie uzależnień behawioralnych wśród dzieci i młodzieży.

  Konferencja pn.: „Profilaktyka i wczesne rozpoznawanie uzależnień behawioralnych wśród dzieci i młodzieży”

  Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji zorganizowanej w ramach V Mazowieckiego Przeglądu Zdrowia Publicznego. O uczestnictwie decyduje kolejność prawidłowo wypełnionych zgłoszeń.
Powrót na początek strony