Aktualności - flaga

 • od lewej: Elżbieta Lanc, Janina Ewa Orzełowska i Dariusz Stopa

  Całe Mazowsze pod wspólną flagą. Rusza kampania

  W przeddzień zbliżającego się Dnia Samorządu Terytorialnego władze regionu zachęcają: poznajmy swoją flagę, bądźmy z niej dumni i wywieśmy ją! W całym województwie pojawiły się bilbordy Jedno Mazowsze – wspólna flaga!
 • na wietrze powiewają flaga Mazowsza i logo Mazowsza

  #flagaMazowsza

  Wywieśmy flagę województwa mazowieckiego i wspólnie uczcijmy Dzień Samorządu Terytorialnego, który obchodzony jest 27 maja.
 • Powiewająca na wietrze flaga z orłem. Nad flagą i poniżej informacje o konkursie

  Moje Mazowsze I Edycja Konkursu Historycznego Plastyczno-Literackiego "Z flagą Mazowsza"

  Zaproszenie do udziału w konkursie Historyczno Plastyczno-Literackim "Z flagą Mazowsza".
 • Wsparcie i flaga Mazowsza w Legionowie

  W Dniu Samorządu Terytorialnego, 27 maja, władze województwa wspólnie z prezydentem Legionowa nie tylko podpisały umowy dotyczące dofinansowania miejskich inwestycji, ale i podniosły na miejski maszt – flagę Mazowsza. Dzięki wsparciu samorządu województwa w wysokości 1,2 mln zł w mieście powstanie nowa przestrzeń rekreacyjna.
 • Przed Muzeum Niepodległości w Warszawie zawisła flaga Mazowsza

  Przed Muzeum Niepodległości w Warszawie wciągnięto na masz flagę województwa mazowieckiego. W najbliższych dniach w wielu miastach na Mazowszu również zawiśnie flaga województwa. To inicjatywa władz województwa, które chcą, aby flaga zagościła w przestrzeni publicznej regionu.
 • Flaga Mazowsza zagościła w Radomiu

  Decyzją Sejmiku Województwa Mazowieckiego, flaga województwa może być od teraz używana bez ograniczeń, co do miejsca i czasu jako symbol służący identyfikacji i promocji województwa mazowieckiego. W najbliższym czasie trafi do wszystkich mazowieckich samorządów. Władze Mazowsza zachęcają mieszkańców do wywieszenia flagi.
Powrót na początek strony