Konkursy

Stolica Kultury Mazowsza na 2023 rok

Wzgórze Tumskie w Płocku
Data publikacji 2022-09-15
Tytuł/nazwa konkursu Stolica Kultury Mazowsza na 2023 rok
Rodzaj konkursu z nagrodami Konkursy kulturalne/historyczne
Grupa docelowa starostwa powiatowe
Rok 2022
Data zakończenia naboru w konkursie 2022-10-31
Departament Departament Kultury, Promocji i Turystyki
Dane kontaktowe Sylwia Stanibuła-Urban tel. 59 79 533; e-mail: sylwia.urban@mazovia.pl
Opis Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przedstawienie propozycji rocznego programu imprez kulturalnych organizowanych w mieście powiatowym oraz w sąsiadujących gminach należących do tego powiatu wraz z preliminarzem kosztów oraz wzorem tabeli z kryteriami podlegającymi ocenie merytorycznej komisji konkursowej.

Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłasza nabór do kolejnej edycji konkursu „Stolica Kultury Mazowsza” i zachęca mazowieckie starostwa do składania wniosków.

Wniosek należy złożyć w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2022 r. Decyduje data stempla pocztowego.

Należy dołożyć wszelkiej staranności przy uzupełnianiu formularzy ze szczególnym uwzględnieniem deklaracji udziału gmin w projekcie. Będzie to miało znaczenie podczas oceny wniosków.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Sylwią Stanibułą-Urban tel. 22 59 79 533; e-mail: sylwia.urban@mazovia.pl z Wydziału Kultury Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Regulamin konkursu


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony