Filmy z Mazowsza

 • spot daj życie.png

  Daj życie

  Ruszyła kampania edukacyjna w zakresie promocji idei dawstwa i transplantacji – „Daj życie- program zwiększenia liczby pobrań wielonarządowych w województwie mazowieckim”.
 • na wietrze powiewają flaga Mazowsza i logo Mazowsza

  #flagaMazowsza

  Wywieśmy flagę województwa mazowieckiego i wspólnie uczcijmy Dzień Samorządu Terytorialnego, który obchodzony jest 27 maja.
 • piknik z okazji 25 lat konstytucji RP

  Piknik z okazji 25 lat Konstytucji RP

  Samorząd Województwa Mazowieckiego i m.st. Warszawa zapraszają na Piknik z okazji 25 lat Konstytucji RP. Piknik odbędzie się 29 maja 2022 r. (niedziela) w Multimedialnym Parku Fontann.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Podsumowanie konsultacji projektu Programu Regionalnego: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027

  Konsultacje trwały od 10 września do 17 października 2021 r. Ich celem było pozyskanie uwag i wniosków od jednostek samorządu terytorialnego, partnerów społecznych, gospodarczych, organizacji pozarządowych i mieszkańców województwa mazowieckiego. Otrzymaliśmy ponad tysiąc uwag i wniosków do projektu FEM 2021-2027, za które dziękujemy wszystkim biorącym udział w konsultacjach.
 • na sygnale odc.4.png

  Na sygnale odc. 4

  W filmie m.in. o nowych ambulansach na ulicach Warszawy, pracy dyspozytorni oraz pomocy okazanej ratownikom medycznym przez mieszkańców regionu.
Powrót na początek strony