Nagroda Twórcza

 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Nagroda Twórcza 2024 - nabór wniosków

  Od 3 czerwca br. można składać wnioski o przyznanie Nagrody Twórczej za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Nabór kończy się 28 czerwca.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Laureaci Nagrody Twórczej 2023 r.

  Jury tegorocznej edycji konkursu wybrało 3 laureatów. Są nimi: Michał Adamczyk, Kasper Lorek i Konrad Niemira.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Laureaci Nagrody Twórczej 2022 r.

  W konkursie mogli wziąć udział artyści z Mazowsza, którzy nie ukończyli 35. roku życia, a swoje osiągnięcia mogą potwierdzić nagrodami i wyróżnieniami na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym. Komisja, w skład której wchodzili przedstawiciele Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki, środowisk twórczych i artystycznych oraz przedstawiciel organizacji pozarządowych wyłoniła dwoje najlepszych laureatów:
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Nagroda Twórcza 2022 - nabór wniosków

  Nabór wniosków rozpocznie się 4 maja i będzie trwać do 3 czerwca 2022 r. Planowane jest, aby wysokość Nagrody Twórczej wynosiła 9 000 zł i była wręczana maksymalnie 3 osobom.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Znamy laureatów Nagrody Twórczej za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

  W konkursie mogli wziąć udział artyści z Mazowsza, którzy nie ukończyli 35. r. życia, a swoje osiągnięcia mogą potwierdzić nagrodami i wyróżnieniami na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym. Komisja, w skład której wchodzili przedstawiciele Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM, środowisk twórczych i artystycznych oraz przedstawiciel organizacji pozarządowych wyłoniła dwie najlepsze laureatki.
Powrót na początek strony