Aktualności - Rolnictwo

 • Członkinie zarządu pozują do zdjęcia z wszystkimi beneficjentami, którzy trzymają przed sobą czeki symboliczne

  Podpisanie kolejnych 65 umów

  Ponad 7,3 mln zł z UE władze Mazowsza przeznaczą na rozwój obszarów wiejskich w ramach PROW 2014-2020 w powiecie mińskim.
 • Wicemarszałek Raboszuk i radny Wojnarowski pozują do zdjęcia z trzema beneficjentkami, które trzymają czek

  Kolejne powiaty ze wsparciem

  Samorząd Mazowsza wspiera rozwój obszarów wiejskich, koła gospodyń wiejskich i melioracje z powiatów ciechanowskiego, mławskiego, pułtuskiego, przasnyskiego i sierpeckiego.
 • Radni Anna Brzezińska, Piotr Kandyba oraz Stefan Traczyk pozują do zdjęcia z beneficjentami jednego z projektów. Trzymają przed sobą symboliczny czek

  Sejmik Mazowsza wspiera region warszawski zachodni

  Kolejne gminy ze wsparciem z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 i samorządu Mazowsza. Fundusze zostaną wykorzystane na rozbudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, rozwój lokalnych organizacji oraz wsparcie dla spółek wodnych.
 • Stoisko z wędlinami

  Mazowsze na targach Natura Food

  Siedmiu wystawców z Mazowsza zaprezentowało swoje towary podczas Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food.
 • Wiesław Raboszuk, radna Brzezińska oraz radny Kandyba pozują do zdjęcia z dwiema beneficjentkami, które trzymają teczkę aktową z listem oraz symboliczny czek.

  Samorząd Mazowsza wspiera rozwój obszarów wiejskich

  Do powiatów otwockiego, legionowskiego i wołomińskiego trafią fundusze na rozwój gospodarki wodnościekowej oraz inwestycje drogowe czy kulturalne. Wsparcie otrzymają też organizacje pozarządowe oraz koła gospodyń wiejskich.
 • korowód dożynkowy. Na przodzie kobiety w ludowych strojach niosą wieniec w kształcie orła w Koronie. Za nimi, razem z innymi uczestnikami pochodu, idzie marszałek Struzik

  Dożynki Powiatu Płockiego

  Marszałek Adam Struzik odwiedził Drobin w powiecie płockim, gdzie odbywały się dożynki powiatowe.
 • Cztery kobiety pozują na ściance promocyjnej trzymając w rękach czek.

  Samorząd Mazowsza wspiera subregion siedlecki!

  Umowy na dofinansowanie kanalizacji w gminie Jabłonna Lacka oraz lokalnych organizacji z powiatów węgrowskiego i sokołowskiego.
 • Samorząd Mazowsza wspiera subregion żyrardowski!

  Umowy na dofinansowanie kanalizacji w Młodzieszynie oraz działalność 29 kół gospodyń i organizacji pozarządowych w powiatach sochaczewskim i żyrardowskim podpisane.
Powrót na początek strony