Aktualności - rolnictwo

Mazowsze na targach Warsaw Food Expo

Stoisko Pola Smaku Autor: Grzegorz Żak

W Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Żywności Warsaw Food Expo Poland.

Warsaw Food Expo, które w tym roku trwały od 16 do 18 maja, to jedna z wielu imprez branżowych w Polsce skierowanych do sektora rolno-spożywczego. Targi mają charakter ściśle biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami, a dystrybutorami żywności. Jest to też świetna okazja do nawiązania relacji handlowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu produktów.

Wśród wystawców nie zabrakło również producentów z Mazowsza. Na stoisku województwa mazowieckiego znaleźli się producenci z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, wyrobów cukierniczych oraz napojów i alkoholi.

Tegoroczna edycja targów cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, wśród których byli nie tylko konsumenci i miłośnicy dobrych smaków, ale przede wszystkim osoby zainteresowane nawiązaniem kontaktów handlowych. Mamy nadzieję, że rozmowy prowadzone podczas targów okażą się owocne i przyniosą wystawcom z województwa mazowieckiego wiele nowych kontraktów, również międzynarodowych.


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony