Aktualności - rolnictwo

Mazowsze na Warsaw Food Expo 2024

Dyrektor Radosław Rybicki z wystawcami na stoisku Województwa Mazowieckiego Autor: fot. Grzegorz Żak

Stoisko samorządu Mazowsza zostało wyróżnione nagrodą podczas Targów Żywności Warsaw Food Expo Poland.

Nagrodę województwo mazowieckie otrzymało w kategorii „Produkt Targowy”. Odebrał ją dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Radosław Rybicki.

Warsaw Food Expo to jedna z wielu imprez branżowych w Polsce dedykowanych sektorowi rolno-spożywczemu. Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności. Jest to też świetna okazja do nawiązania relacji handlowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu produktów.

Stoisko mazowieckie

Wśród wystawców nie zabrakło również producentów z Mazowsza. Na stoisku przygotowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie znaleźli się producenci z branży przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, świeżych i przetworzonych owoców i warzyw, wyrobów piekarniczych i cukierniczych, napojów i alkoholi oraz oleju.

Tegoroczna edycja targów cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, wśród których byli nie tylko konsumenci i miłośnicy dobrego smaku, ale przede wszystkim osoby zainteresowane nawiązaniem kontaktów handlowych. Mamy nadzieję, że rozmowy prowadzone podczas targów okażą się owocne i przyniosą wystawcom z Mazowsza wiele nowych kontraktów, w tym międzynarodowych.

 

 

 


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony