Szkolenia

 • Plakat promujący wydarzenie

  Mazowieckie Forum Dziedzictwa - zaproszenie na webinarium 29-30 listopada

  Zaproszenie na webinarium „Mazowieckie Forum Dziedzictwa”, którego celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń ekspertów z osobami zajmującymi się szeroko rozumianym dziedzictwem. Webinarium odbędzie się 29–30 listopada br.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Zaproszenie na webinarium „Zmiana właścicieli w biznesie – jednoosobowa działalność gospodarcza i spółki”.

  Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. wraz z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. zapraszają na bezpłatne Webinarium poświęcone tematyce sukcesji i związaną z nią zmianą właścicieli w przedsiębiorstwie. Gościem wydarzenia, a zarazem głównym prelegentem będzie Dr Małgorzata Rejmer z Kancelarii Finansowej LEX Sp. z o.o.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Zaproszenie na Mazowieckie warsztaty GOZ – Gospodarka o obiegu zamkniętym w praktyce

  Zapraszamy na cykl Mazowieckich warsztatów GOZ – Gospodarka o obiegu zamkniętym w praktyce, które odbędą się w okresie 3–5 października 2022 r., w Płocku, Ostrołęce i Radomiu. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Warsztaty prowadzone będą przez ekspertów Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu, Krajowego Klastra Kluczowego.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Bezpłatne szkolenia z gospodarki cyrkularnej

  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenia z gospodarki cyrkularnej. Szkolenia są przeznaczone dla kadry zarządzającej szkół (na temat sposobów wdrażania zasad gospodarki cyrkularnej w placówkach) oraz kadry pedagogicznej (przygotowujące do poprowadzenia lekcji na temat gospodarki cyrkularnej (obiegu zamkniętego)).
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Zaproszenie na Webinarium „Firmy rodzinne w drodze budowania wielopokoleniowych przedsiębiorstw rodzinnych”

  Mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działające w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. serdecznie zapraszają na bezpłatne Webinarium w ramach Projektu Success Road pt.: „Firmy rodzinne w drodze budowania wielopokoleniowych przedsiębiorstw rodzinnych.”
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Bezpłatne zajęcia dla nauczycieli plastyki

  Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie prowadzi nabór do trzeciej edycji projektu "Bajki, baśnie i legendy jako pretekst do rozmów o sztuce w procesie kształcenia".
 • Woda dla Polski.png

  Forum Samorządów „Woda dla Polski”

  Marszałek Województwa Mazowieckiego i Green Light Media Sp. z o.o. – wydawca „Gospodarza – Poradnika samorządowego”, serdecznie zapraszają do uczestnictwa w Forum Samorządowym „Woda dla Polski”, które odbędzie się 27 czerwca 2022 r. o godzinie 10:00 w Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów w Warszawie przy alei Solidarności 62 (Muzeum Niepodległości).
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Webinarium: Jak wygrywać przetargi ONZ?

  Spotkanie online w języku angielskim odbędzie się 22 lutego br., w godz. 14:00–15:30 z wykorzystaniem platformy MS Teams. Przeznaczone jest dla firm i organizacji polskich. Zgłoszenia do 16 lutego!
Powrót na początek strony