Szkolenia

 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Szkolenie: Opłaty za korzystanie ze środowiska

  Departament Opłat Środowiskowych urzędu marszałkowskiego zaprasza przedsiębiorców i osoby prowadzące działalność wymagającą pozwoleń środowiskowych oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych na jednodniowe, bezpłatne szkolenie dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Szkolenie: Wdrażanie inwestycji krajowego planu odbudowy zgodnie z zasadą „nie czyń poważnych szkód” (ang. Do No Significant Harm, DNSH)

  W siedzibie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa, w dniu 06.10.2023 r. w godz. 10:00-13:00 zaplanowano przeprowadzenie szkolenia stacjonarnego mającego na celu lepsze przygotowanie administracji regionalnej do wdrażania i monitorowania zasady DNSH w inwestycjach realizowanych w ramach KPO.
 • Logo Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej

  Warsztaty dla beneficjentów programu FEPW

  Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) organizuje 15 czerwca w Radomiu spotkanie dla beneficjentów z Mazowsza. Będzie ono miało charakter informacyjno-warsztatowy. Wstęp bezpłatny.
 • Mazowieckiego Forum Dziedzictwa – II edycja

  Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza wszystkich zainteresowanych kwestiami opieki i ochrony dziedzictwa do wzięcia udziału w II edycji „Mazowieckiego Forum Dziedzictwa”, które odbędzie się 21 czerwca br.
 • 13 Krajowa Konferencja Kontroli Zarządczej

  XIII Krajowa Konferencja Kontroli Zarządczej

  Wydarzenie, którego tematem przewodnim jest "Ocena poziomu dojrzałości organizacji" odbędzie się 27-28 kwietnia 2023 r. Będzie transmitowane online.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Zaproszenie na szkolenie - Ochrona danych osobowych w MŚP zgodna z RODO

  Mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działające w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Snoza Consulting Leszek Witczak zapraszają na jednodniowe bezpłatne szkolenie pt.: „Ochrona danych osobowych w MŚP zgodna z RODO w kontekście konieczności uregulowania pracy zdalnej i badania trzeźwości pracowników”.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Wniosek CEIDG bez tajemnic - webinar

  Bielański Integrator Przedsiębiorczych zaprasza na spotkanie online, podczas którego będzie można uzyskać pomoc w założeniu, zamknięciu lub zawieszeniu działalności gospodarczej w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej (CEIDG).
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Webinarium praca zdalna

  Kancelaria prawna KKLW zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu poświęconym regulacjom dotyczącym pracy zdalnej. Spotkanie odbędzie się w środę, 8 marca 2023 r.
Powrót na początek strony