Szkolenia

Przyczyny i zwalczanie uciążliwości zapachowej instalacji - webinar online

Nazwa Przyczyny i zwalczanie uciążliwości zapachowej instalacji - konferencja online
Opis Wydarzenie skierowane jest zarówno do organów samorządowych i rządowych, świata nauki, jak również przedsiębiorców, którzy mierzą się na co dzień z problematyką uciążliwości zapachowych.
Edycja 2

Data rozpoczęcia wydarzenia: 10 lis 2021, 09:30

Data zakończenia wydarzenia: 10 lis 2021, 15:00

Lokalizacja wydarzenia: online

Konferencja ma służyć wymianie doświadczeń i poglądów w zakresie praktycznych, jak i naukowych rozwiązań stosowanych w tematyce odorów. Tak szerokie i systemowe omawianie problemu uciążliwości zapachowej może przyczynić się do powstania nowych rozwiązań środowiskowych.

Problematyka uciążliwości zapachowej jest bardzo istotnym i złożonym zagadnieniem ze względu na zdrowie ludzi i stan środowiska. Poradzenie sobie z tym problemem wymaga szerokiej współpracy wielu różnych środowisk i stawia przed nimi nowe wyzwania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie podjął się organizacji kolejnej edycji konferencji, na której poruszane będą m.in. zagadnienia związane z regulacjami prawnymi, jak również problemami odorowymi z instalacji przemysłowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny i limitowany. Rejestracja na konferencję, program wydarzenia oraz dodatkowe informacje o wydarzeniu.

 


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony