Aktualności - transport i drogi
Nowy rozdział na trasie WKD. Modernizacja torów dobiegła końca
Autor: fot. Warszawska Kolej Dojazdowa
Spółka, której udziałowcami są Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz sześć samorządów miast i gmin wzdłuż trasy WKD, zakończyła renowację nawierzchni drogi kolejowej pomiędzy Podkową Leśną i Warszawą.
Inwestycja za blisko 42 mln zł zmieniła oblicze linii WKD
W ramach projektu zmodernizowano kluczowy odcinek linii kolejowej nr 47. Inwestycja objęła zakup, dostawę i montaż nowych szyn typu 49 E1 (S49), dzięki którym powstał nowoczesny tor bezstykowy na trasie od okolic przystanku Warszawa Raków, przez stację Komorów, aż do stacji Podkowa Leśna Główna. Prace objęły łącznie blisko 19 km toru podwójnego. Dodatkowo wymieniono 15 rozjazdów na stacjach Warszawa Śródmieście WKD, Komorów i Podkowa Leśna Główna, co przełożyło się na wyższy komfort podróży.
Całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia wynosi 41,82 mln zł brutto, z czego 33,88 mln stanowią wydatki kwalifikowalne, podlegające refundacji na poziomie 100 proc. ze środków KPO. Wartość robót budowlanych objętych umową zawartą z wykonawcą wyniosła 41,67 mln zł brutto.
Korzyści dla podróżnych
Inwestycja odpowiada na potrzeby mieszkańców i podróżnych, którzy każdego dnia korzystają z kolei w aglomeracji warszawskiej. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest wzmocnienie roli pasażerskiego transportu kolejowego i polepszenie jakości usług przewozów pasażerskich w obszarze aglomeracji warszawskiej. Modernizacja torów przełoży się na większy komfort podróżowania i wyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki poprawie stanu infrastruktury kolej stanie się jeszcze atrakcyjniejszym środkiem transportu, ułatwiając szybkie i wygodne przemieszczanie się po regionie oraz wspierając rozwój nowoczesnej, przyjaznej mieszkańcom mobilności.
Grupą docelowej rewitalizacji linii kolejowej nr 47 są pasażerowie, którzy korzystają z oferty przewozów pociągami WKD pomiędzy Warszawą i Grodziskiem Mazowieckim. Przedsięwzięcie wpisuje się w założenia i cele sformułowane w Strategii Rozwoju Województwa Mazowieckiego.
– Warszawska Kolej Dojazdowa już od wielu lat działa prężnie na rzecz podnoszenia komfortu życia mieszkańców zachodniej części aglomeracji warszawskiej, oferując szybkie, wygodne i bezpieczne przejazdy. Spółka niezwykle dynamicznie się rozwija, umiejętnie wykorzystuje pozyskiwane środki z Unii Europejskiej, dba o punktualność przejazdów pociągów i wygodę podróżnych. Gratuluję ukończenia tego strategicznego projektu, wzmacniającego pozycję „Wukadki” jako przewoźnika odpowiadającego na potrzeby i oczekiwania pasażerów. Jestem przekonany, że przedsięwzięcie to przyniesie długofalowe korzyści zarówno pasażerom, jak i całemu systemowi transportu publicznego na Mazowszu. Życzę dalszego rozwoju Warszawskiej Kolei Dojazdowej, podejmowania kolejnych ważnych działań, dzięki którym standardy kolei aglomeracyjnej na Mazowszu będą stale rosły – zaznaczył Marszałek Adam Struzik w liście skierowanym do zgromadzonych, odczytanym przez Pana Emila Sawickiego, Sekretarza Marszałka Województwa Mazowieckiego, a zarazem Członka Rady Nadzorczej WKD.
Dzięki kompleksowej wymianie szyn i rozjazdów na nowe poprawią się komfort i spokojność biegu pociągu, obniżony będzie także poziom emisji hałasu. Wzrośnie niezawodność całego systemu przewozów poprzez ograniczenie ryzyka awarii związanych z dalszą długotrwałą eksploatacją wysłużonych elementów infrastruktury. Wszystkie wykonane zadania zapewnią w długiej perspektywie czasowej wymierne korzyści zarówno dla pasażerów korzystających z przewozów kolejowych na linii WKD, jak i dla użytkownika: zarządcy infrastruktury, a zarazem operatora dysponującego flotą pojazdów kolejowych przeznaczonych do realizacji przewozów pasażerskich.
