Aktualności - Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego

 • Członkowie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim podczas obrad.

  Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

  Dyskutowano m.in. o nielegalnych składowiskach odpadów, a także rozliczaniu wsparcia z tarczy antykryzysowej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.
 • Dualne kształcenie zawodowe w rzemiośle

  Podczas posiedzenia zespołu roboczego ds. oświaty działającego w ramach WRDS eksperci dyskutowali o najpilniejszych wyzwaniach.
 • Wojewoda Mazowiecki Mariusz Frankowski odbiera z rąk marszałka Adama Struzika akt powołania do Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim

  O planach na 2024 rok

  Podczas pierwszego posiedzenia prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim (WRDS) podsumowano miniony rok, omówiono plany na nadchodzące miesiące oraz przyjęto nowych członków rady.
 • Trzej mężczyźni w maseczkach siedzą na poczekalni

  Dyskutowano o skutkach pandemii

  Na styczniowym posiedzeniu WRDS dyskutowano o szczególnej roli wojewódzkich urzędów pracy (WUP) w walce ze skutkami pandemii.
 • Od lewej: Adam Struzik, Jan Przewoźny, Artur Standowicz.

  Audyt krajobrazowy i sytuacja uchodźców

  Audyt krajobrazowy oraz sytuacja uchodźców z Ukrainy przebywających na Mazowszu były głównymi tematami ostatniego w tym roku posiedzenia Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim (WRDS).
 • Dariusz Paczuski – wiceprzewodniczący Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim

  Płaca w ochronie zdrowia

  Minimalne wynagrodzenie w ochronie zdrowia to główny temat posiedzenia prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim (WRDS).
 • Zdjęcie przedstawia członków Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim oraz gości podczas obrad

  WRDS o szkolnictwie zawodowym

  Na XXXVII posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie mazowieckim (WRDS) dyskutowano o konieczności dostosowania szkolnictwa zawodowego do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.
 • wrds

  Skutki społeczno-gospodarcze pandemii

  7 września podczas obrad prezydium WRDS dyskutowano m.in. o planach doraźnego zespołu roboczego ds. COVID-19.
Powrót na początek strony