Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Komunikaty

Zaproszenie do udziału w Targach Smaki Regionów

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza mazowieckich producentów wysokiej jakości żywności do udziału w Targach Smaki Regionów, które odbędą się w dniach 24–26 września na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Smaki Regionów to jedna z większych imprez targowych dla branży produktów regionalnych w Polsce i Europie. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje możliwość zaprezentowania swoich produktów, poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także odbycia spotkań branżowych.

Zainteresowanym producentom proponujemy bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego. Pytania prosimy kierować do pracowników Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerami telefonów: 22 59 79 116 lub 22 59 79 352, bądź drogą elektroniczną na adres: krzysztof.zaniewski@mazovia.pl lub agnieszka.kalinska@mazovia.pl.

Zainteresowanych udziałem w Targach Smaki Regionów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 12 sierpnia br. pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl

W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem informujemy, że przy wyborze współwystawcy kryterium będzie stanowiło: oferowanie produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz posiadanie certyfikatu ekologicznego. Dojazd i pobyt w Poznaniu uczestnicy organizują we własnym zakresie. Ponadto informujemy, iż w wypadku braku zgłoszeń lub niskiego zainteresowania przez firmy udziałem w targach, Samorząd Województwa Mazowieckiego zastrzega sobie prawo do odwołania własnego udziału w ww. przedsięwzięciu.

 

Pliki do pobrania:

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Agnieszka Kalińska RW

Data wytworzenia: 29.07.2022

Opublikował w BIP: Urszula Sabak

Data opublikowania: 29.07.2022 15:11

Ostatnio zaktualizował: Urszula Sabak

Data ostatniej aktualizacji: 29.07.2022 16:01

Liczba wyświetleń: 231


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony