Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Herb Województwa Mazowieckiego

Szkolenia

Webinarium: Jak wygrywać przetargi ONZ?

Spotkanie online w języku angielskim odbędzie się 22 lutego br., w godz. 14:00–15:30 z wykorzystaniem platformy MS Teams. Przeznaczone jest dla firm i organizacji polskich. Zgłoszenia do 16 lutego!

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w organizowanym przez Sekretariat Generalny ONZ seminarium dotyczącym systemu, procedur i wymagań, które należy spełnić by uczestniczyć w przetargach Systemu Narodów Zjednoczonych.

Rynek projektów ONZ stale rozwija się i każdego roku zwiększa swoją wartość. Profil oraz skala zamówień to możliwość zagranicznej ekspansji na często trudne i egzotyczne rynki oraz wzmocnienie wizerunku firm. ONZ poszukuje towarów i usług ze wszystkich branż, m.in. takich jak: usługi transportowe, magazynowe i pocztowe, produkty spożywcze, napoje, leki, środki antykoncepcyjne, sprzęt medyczny, sprzęt laboratoryjny, szczepionki, materiały farmaceutyczne, zespoły ratownictwa medycznego, paliwa i smary, żywność i napoje, sprzęt IT/ITC, artykuły gospodarstwa domowego, materiały edukacyjne, sprzęt telekomunikacyjny, transport lotniczy, pojazdy, urządzenia do zaopatrzenia w wodę. Dodatkowo zainteresowane jest doradztwem w obszarze zielonych technologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, agrobiznesu, „zielonych” rozwiązań energetycznych i infrastrukturalnych, zarządzania odpadami, a także usług szkoleniowych, konferencyjnych i gastronomicznych.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: mzp@mrit.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do 16 lutego 2022 r. Ze względu na konieczność wysłania informacji do ONZ, zgłoszenia po wskazanym terminie lub niepełne nie będą akceptowane.

Seminarium przewidziano dla ograniczonej liczby osób. Obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.

Szczegółowe informacje znajdują się stronie Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Serdecznie zapraszamy!

Podmiot udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Wytworzył: Paulina Mazurek (KM)

Data wytworzenia: 03.02.2022

Opublikował w BIP: Agnieszka Stabińska

Data opublikowania: 03.02.2022 10:57

Ostatnio zaktualizował: Monika Gontarczyk

Data ostatniej aktualizacji: 24.02.2022 11:35

Liczba wyświetleń: 350


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony