Sejmik Mazowsza pomaga regionom

Programy wsparcia uruchomione przez sejmik Mazowsza cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. To pokazuje, że trafnie odpowiadają na potrzeby mieszkańców. Dlatego sejmik nie tylko kontynuuje ich realizację, ale też wprowadza nowe, jak "Mazowsze dla miejsc pamięci" czy "Mazowsze dla zdrowia kobiety". Dzięki temu jest więcej obszarów, w których mazowieckie gminy i powiaty mogą liczyć na pomoc finansową z budżetu województwa. Uzyskane środki pozwalają lokalnym samorządom realizować ważne i często niezwykle kosztowne przedsięwzięcia. Remonty dróg, nowe lub zmodernizowane obiekty sportowe, sprzęt dla OSP, ratowanie zabytków, ochrona zdrowia i środowiska naturalnego to tylko przykładowe działania. Co już się zmieniło lub zmieni w Twojej okolicy? Wybierz swój powiat i sprawdź projekty dofinansowane w mijającym roku przez Samorząd Województwa Mazowieckiego!

ostrołęcki ciechanowski siedlecki płocki żyrardowski radomski warszawski wschodni Warszawa warszawski zachodni Podregiony

Informacje o aktualnych naborach na dofinansowanie projektów w ramach programów autorskich Samorządu Województwa Mazowieckiego dostępne są w zakładce Pieniądze do wzięcia.

Jeśli chcesz sprawdzić jakie inwestycje powstały dzięki dofinansowaniu z budżetu województwa w 2022 r. wejdź w zakładkę "Rok 2022".

Powrót na początek strony