Aktualności - edukacja i sport

 • Peleton kolarzy jadący asfaltową drogą przez las. Na czele widać zawodnika Mazowsze Serce Polski

  Najlepsi w Wyścigu Dookoła Mazowsza

  65. kolarski Wyścig Dookoła Mazowsza wygrał zawodnik z HRE Mazowsze Serce Polski Marceli Bogusławski.
 • Jadący peleton kolarzy. Na przedzie widać dwóch kolarzy w koszulkach Mazowsza

  Dookoła Mazowsza

  Wystartował 65. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Dookoła Mazowsza. To najstarszy z wyścigów kolarskich w Polsce. Prestiżem i rangą ustępuje tylko Tour de Pologne.
 • 1A.jpeg

  Turniej charytatywny

  Na stadionie „Jastrzębia” w Żeliszewie Podkościelnym (gm. Kotuń, pow. siedlecki) odbył się charytatywny turniej piłki nożnej, który był częścią festynu zorganizowanego na rzecz ciężko chorego mieszkańca gminy.
 • Wicemarszałkowie pozują do zdjęcia z przedstawicielami dwóch drużyn. Wicemarszałek Raboszuk prezentuje kamerze jeden ze zdobytych trofeum - medal w formie dyplomu

  Młodzi zwycięzcy z Mazowsza

  Reprezentantki Mazowsza wygrały w finale Mistrzostw Polski, a kadra Mazowsza chłopców była druga w Turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego!
 • 1920x1080 kopia.png

  Młodzieżowe rady gmin i dzielnic ze wsparciem Mazowsza

  Radni województwa przyznali wsparcie 28 gminom i dzielnicom na rozwój młodzieżowych rad. Niemal pół miliona złotych pomoże w rozwoju pomysłów i samym ich tworzeniu. Wkrótce nabór uzupełniający.
 • Wicemarszałek Raboszuk i członek zarządu Elżbieta Lanc pozują do zdjęcia z czekiem z czterema przedstawicielami beneficjenta.

  5 mln zł z UE na poprawę jakości nauczania w Warszawie, Legionowie, Błoniach i Górze Kalwarii

  Dzięki funduszom europejskim do mazowieckich szkół trafi sprzęt cyfrowy i oprogramowanie, które wpłyną na jakość nauczania, a także zabezpieczą placówki oświatowe na wypadek powrotu nauki zdalnej. Skorzystają uczniowie i nauczyciele.
 • 26 inwestycji sportowych w subregionie radomskim

  26 inwestycji sportowych w subregionie radomskim

  Modernizacja boisk sportowych, sali i hal gimnastycznych czy zakup sztucznego, mobilnego lodowiska, to działania, które otrzymają wsparcie z budżetu województwa mazowieckiego. W sumie 5,8 mln zł wsparcia pomoże w realizacji 26 projektów.
 • Drużyny: Wilga Miastków i Wilga Garwolin

  50-lecie klubu Wilga Miastków

  Turniej dzieci i młodzieży, przyjacielskie spotkanie oldboyów oraz pamiątkowe odznaczenia – to jubileuszowe atrakcje Wilgi Miastków.
Powrót na początek strony