Filmy z Mazowsza

 • Sejmik Mazowsza pomaga. 660 mln zł na programy wsparcia w 2023 r.

  Sejmik Mazowsza pomaga. Programy wsparcia 2023

  W 2023 r. Sejmik Województwa Mazowieckiego przeznaczy 660 mln zł na inwestycje w ramach 20 autorskich programów wsparcia.
 • Kampania Mazo Odpocznij na Mazowszu

  Kampania promocyjna "Odpocznij na Mazowszu"

  Odpocznij na Mazowszu w stylu MAZO!
 • DSC_7122.JPG

  Podsumowanie 2022 roku

  Zarząd województwa podsumowuje 2022 rok.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  3904 inwestycji ze wsparciem sejmiku Mazowsza

  Blisko 4 tysiące inwestycji ze wsparciem sejmiku Mazowsza i to tylko w tym roku! Sejmik Mazowsza stawia na lokalne inwestycje. Tylko w tym roku w ramach m.in. 14 autorskich programów wsparcia władze województwa pomogły zrealizować aż 3904 projekty w całym regionie.
 • in vitro kopia.png

  Mazowsze przeznaczy 12 mln zł na in vitro

  Dobra informacja dla par z Mazowsza starających się o dziecko. Zarząd województwa mazowieckiego wybrał 11 klinik, które do 2025 r. będą prowadzić program leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Na ten cel w budżecie Mazowsza zarezerwowano blisko 12 mln zł. To szansa na ponad 2 tys. procedur in vitro dla par z naszego regionu. Pierwsze pacjentki mogą się zgłaszać do wybranej z klinik już od początku listopada.
 • spot daj życie.png

  Daj życie

  Ruszyła kampania edukacyjna w zakresie promocji idei dawstwa i transplantacji – „Daj życie- program zwiększenia liczby pobrań wielonarządowych w województwie mazowieckim”.
 • na wietrze powiewają flaga Mazowsza i logo Mazowsza

  #flagaMazowsza

  Wywieśmy flagę województwa mazowieckiego i wspólnie uczcijmy Dzień Samorządu Terytorialnego, który obchodzony jest 27 maja.
 • piknik z okazji 25 lat konstytucji RP

  Piknik z okazji 25 lat Konstytucji RP

  Samorząd Województwa Mazowieckiego i m.st. Warszawa zapraszają na Piknik z okazji 25 lat Konstytucji RP. Piknik odbędzie się 29 maja 2022 r. (niedziela) w Multimedialnym Parku Fontann.
Powrót na początek strony