Aktualności - transport i drogi

 • Wnętrze budynku portu lotniczego Warszawa Modlin

  Sąd po stronie Modlina

  Modlin wygrał w sądzie z PPL-em w drugiej instancji. O co próbowało od miesięcy zabiegać Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL)? O wyeliminowanie z obrotu prawnego uchwały zgromadzenia wspólników Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin sp. z o.o. dotyczącej wsparcia finansowego na rozwój lotniska w Modlinie.
 • wyremontowana droga ze znakiem informującym o dofinansowaniu

  Bezpieczniej na trasie

  Wyremontowano drogę Nowe Iganie–Strzała w gminie Siedlce. W realizacji projektu pomogły fundusze z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 • Marszałek i radni z sygnatariuszami umowy

  Umowa na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 801 podpisana!

  Koszt inwestycji to ponad 87 mln zł, z czego 30 mln zł to środki z Rządowego Funduszu Polski Ład. Pozostała kwota pochodzi z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 • Orzełowska z przedstawicielami gminy Łosice

  Inwestycje drogowe w powiecie łosickim

  Nowe nawierzchnie i utwardzenie pobocza – kolejne drogi dojazdowe do posesji i gruntów rolnych w powiecie łosickim zostały zmodernizowane dzięki wsparciu z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 • Orzełowska i przedstawiciele gminy przecinają wstęgę

  Otwarcie przeprawy w gminie Parysów

  Dzięki środkom z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego wyremontowano most na rzece Świder.
 • Orzełowska i dyrektor Rybicki pozują do zdjęcia z dwoma sygnatariuszami umowy

  Inwestycje drogowe i wodno-ściekowe w regionie ostrołęckim

  Ponad 20,2 mln zł w ramach PROW 2014-2020 trafiło do trzynastu gmin i powiatów z regionu ostrołęckiego na przebudowę oraz budowę dróg gminnych i powiatowych, a także na uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej.
 • Lanc i Orzełowska siedzą przy stole konferencyjnym wraz z trzema przedstawicielami beneficjentów. Przy mównicy obok stoi mężczyzna

  Inwestycje drogowe w regionie siedleckim

  Ponad 22,9 mln zł w ramach PROW 2014-2020 trafiło do czternastu gmin i powiatów z regionu siedleckiego na przebudowy oraz budowy dróg gminnych i powiatowych.
 • Marszałek pozuje z sygnatariuszami umowy

  Inwestycje drogowe w regionie płockim, ciechanowskim i ostrołęckim ze wsparciem unijnym

  Ponad 19 mln zł w ramach PROW 2014-2020 trafiło do jedenastu gmin i powiatów z regionu płockiego, ciechanowskiego i ostrołęckiego na przebudowy oraz budowy dróg gminnych i powiatowych.
Powrót na początek strony