Aktualności - transport i drogi

Zwiedzaj Mazowsze z Biletem Turysty

Pociąg w zielono-żółto-białych barwach mazowieckiego przewoźnika stoi na torach, gotowy do drogi. Autor: fot.arch.Kolei Mazowieckich

Bilet Turysty to sezonowa oferta Kolei Mazowieckich, z której można skorzystać przez całe wakacje. To dobra okazja, by poznać ciekawe zakątki na Mazowszu, a także skorzystać z licznych zniżek w ramach akcji Koleją do Kultury.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym, kosztuje 75 zł i jest to cena zryczałtowana, od której nie stosuje się ulg. Można go kupić w kasach i biletomatach. Ważny jest 10 dni, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Na jego podstawie, w ciągu trzech dowolnie wybranych dni, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM, z wyjątkiem pociągu „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS”.

Do biletu wydawany jest karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni ważności biletu.

Oferta „Bilet Turysty” dotyczy obszaru ograniczonego stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna i Drzewica. Można z niej skorzystać także podczas przejazdu autobusami lotniskowymi KM, na trasie PKP Modlin – Port Lotniczy Warszawa – Modlin.

 


UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2021 r. dostępne są na stronie archiwum.mazovia.pl

Powrót na początek strony