Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  XXIV edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

  Do 14 lipca br. można składać wnioski do 24. edycji Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego za osiągnięcia w zakresie promocji województwa mazowieckiego w kraju i na świecie w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Posiedzenie Kapituły 23. edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

  Członkowie kapituły konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego dokonali trudnego wyboru 10 laureatów, spośród kandydatów zgłoszonych w tym roku przez uprawnione podmioty. 48 zgłoszeń dotyczyło osób fizycznych, a 12 – podmiotów niebędących osobami fizycznymi. Pełna lista zgłoszonych kandydatów znajduje się poniżej. Przy wyborze laureatów, brane były pod uwagę głównie zasługi i działalność wykraczające poza podstawowe obowiązki zawodowe kandydata.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  XXIII edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

  Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz 23 organizuje konkurs Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego. Nabór wniosków przewidziany jest do 21 czerwca br.
 • laureaci

  Laureaci Nagrody Marszałka nagrodzeni

  – Nagrodzeni naukowcy, artyści, muzycy, samorządowcy i społecznicy to ludzie niezwykle aktywni, z głowami pełnymi pomysłów i pasją do ich realizowania – mówił marszałek Adam Struzik podczas uroczystej gali w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  22. edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego

  Rusza nabór wniosków do kolejnej edycji nagrody. Termin zgłaszania kandydatur upływa 21 czerwca 2021 r.
Powrót na początek strony