Zaproszenia

 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Ponad 27,6 mln zł na rozbudowę ulicy Księdza Skorupki w Ząbkach

  Dzięki wsparciu od samorządu województwa mazowieckiego ok. 1,3 kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 634 (ulica Księdza Skorupki w Ząbkach) zostanie rozbudowany. Już jutro umowę w tej sprawie podpiszą dyrektor MZDW Grzegorz Obłękowski i wykonawca robót spółka Skanska S.A. W spotkaniu udział weźmie wicemarszałek Wiesław Raboszuk.
 • Dwa kolorowe budynki w słońcu

  Radom ma swoje muzeum! Jego utworzenie sfinansował samorząd województwa mazowieckiego

  Przed nami historyczny dzień oraz wydarzenie, na które mieszkańcy Radomia czekali od lat. Już jutro, o godz. 16:00 oficjalnie otworzy się Muzeum Historii Radomia. Koszt remontu zabytkowych kamienic Gąski i Esterki, w których mieści się nowe muzeum oraz ekspozycji to ponad 16 mln zł. W całości został sfinansowany przez samorząd Mazowsza. W uroczystym otwarciu weźmie udział m.in. wicemarszałek Rafał Rajkowski.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Podwarszawskie gminy ze wsparciem Mazowsza

  Na ponad 20 mln zł wsparcia z budżetu Mazowsza może liczyć kolejnych 8 projektów z podwarszawskich gmin. Jutro umowy z beneficjentami podpiszą wicemarszałek Wiesław Raboszuk i członkini zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc. W spotkaniu wezmą również udział radni województwa Anna Brzezińska i Piotr Kandyba.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Otwarcie dwóch dróg wojewódzkich w powiecie płockim

  Kierowcy mogą już korzystać z dwóch wyremontowanych odcinków dróg wojewódzkich w powiecie płockim. To DW560 w Bielsku oraz DW567 na odcinku Juryszewo-Ślepkowo Szlacheckie. Koszt dwóch projektów to ponad 5,5 mln zł. Już w poniedziałek odbędzie się uroczyste odebranie inwestycji z udziałem przedstawicieli samorządu województwa, Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz władz gmin Bielsk i Radzanowo.
 • MAZOpiknik Siedlce zycie sokolowa.pl 1170x300px.jpg

  MAZOpiknik w Siedlcach – już w najbliższą sobotę

  Kolejny MAZOpiknik już w najbliższą sobotę przy amfiteatrze w Siedlcach. Na mieszkańców czekają liczne atrakcje, m.in. jarmark z mazowieckimi wyrobami regionalnymi i przysmakami, potańcówka na dechach czy silent disco. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i ciekawych warsztatów. Będzie także można spróbować swoich sił w wielkoformatowych grach i różnego rodzaju zabawach. Bezpłatne badania, konsultacje i edukacja zdrowotna to oferta Miasteczka Zdrowia.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Strażacy miesiąca nagrodzeni

  Kolejni druhowie z tytułem „Strażaków Miesiąca”! Jutro z ochotnikami z OSP w Siecieniu (powiat płocki) spotka się Elżbieta Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  22 mln zł z budżetu Mazowsza na 9 inwestycji w regionie

  Samorząd województwa mazowieckiego nie zwalnia tempa. Na ponad 22 mln zł wsparcia z budżetu Mazowsza może liczyć kolejnych 9 projektów z subregionów: warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego, ciechanowskiego i ostrołęckiego. Powstaną nowe drogi, przedszkola i ośrodek kultury.
 • Logo Dwudziestolecia Mazowsza

  Mazowieckie Centrum Rehabilitacji „STOCER” z nowymi pracowniami i sprzętem

  Szpital im. prof. M. Weissa w Konstancinie-Jeziornie należący do Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” udostępni pacjentom odnowioną przestrzeń izby przyjęć, przychodni specjalistycznej oraz centrum diagnostyki obrazowej. Zmiany przeszła także szpitalna apteka i otoczenie placówki. Pomogło ponad 40 mln zł od samorządu Mazowsza i z funduszy unijnych. W poniedziałek odbędzie się oficjalne otwarcie nowych przestrzeni.
Powrót na początek strony